Przejdź do treści strony

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Rozumiem

Kontakt


ADRES SIEDZIBY:

ul. Madalińskiego 10/16
02-513 Warszawa
sekretariat@nowyteatr.org
NIP 5213468244

Numery telefonów:
bilety: (+48) 22 379 33 33
sekretariat: (+48) 22 379 33 00
fax: (+48) 22 379 33 01

SPRZEDAŻ, REZERWACJA BILETÓW:

Katarzyna Włodkowska, Magdalena Tomaszewska
Foyer Nowego Teatru
Madalińskiego 10/16
(+48) 22 379 33 33
bow@nowyteatr.org

ZESPÓŁ NOWEGO TEATRU:

Karolina Ochab
Dyrektorka

Krzysztof Warlikowski
Dyrektor Artystyczny
anna.lewandowska@nowyteatr.org

Katarzyna Łuszczyk
Asystent Dyrektora Artystycznego
katarzyna.luszczyk@nowyteatr.org

Katarzyna Gaj 
Sekretariat
t: (+48) 22 379 33 00
f: (+48) 22 379 33 01
sekretariat@nowyteatr.org

 

DZIAŁ ARTYSTYCZNY:

Piotr Gruszczyński
Kierownik literacki i dramaturg
piotr.gruszczynski@nowyteatr.org

Anna Lewandowska
Asystent Dramaturga
(+48) 506 006 039
anna.lewandowska@nowyteatr.org

Małgorzata Szczęśniak
Scenograf

Paweł Mykietyn 
Kierownik muzyczny

Łukasz Jóźków
Inspicjent  

PRODUKCJA I WSPÓŁPRACA Z ZAGRANICĄ:

Joanna Nuckowska
Wicedyrektor ds. produkcji i współpracy z zagranicą
(+48) 506 006 042
joanna.nuckowska@nowyteatr.org 

Anna Makowska
Producent
(+48) 22 379 33 13
anna.makowska@nowyteatr.org

Agnieszka Delman
Producent
(+48) 22 379 33 13
agnieszka.delman@nowyteatr.org

Hubert Prekurat
młodszy producent
(+48) 22 379 33 13, 794 949 388
hubert.prekurat@nowyteatr.org

Marta Kielar
Asystentka ds. produkcji
marta.kielar@nowyteatr.org

Zofia Szymanowska
Impresariat
(+48) 22 379 33 17, 510 019 287
zofia.szymanowska@nowyteatr.org

Adrianna Książek
Impresariat
adrianna.ksiazek@nowyteatr.org

Beata Zadroga
Koordynacja pracy artystycznej
500 053 723
beata.zadroga@nowyteatr.org

Marta Śmierzchalska
Asystentka koordynacji pracy artystycznej
marta.smierzchalska@nowyteatr.org

Adam Kasjaniuk
Koordynacja programowa
adam.kasjaniuk@nowyteatr.org 

EDUKACJA:

Maria Wilska
Kierownik działu edukacji
(+48) 502 131 043
maria.wilska@nowyteatr.org
 
Anna Augustowska
Koordynacja działań edukacyjnych
(+48) 506 006 042
anna.augustowska@nowyteatr.org
 
KOMUNIKACJA: 
 
Ewa Cichowicz-Vedral
Komunikacja i media relations
(+48) 22 379 33 16, 500 197 339
ewa.vedral@nowyteatr.org
promocja@nowyteatr.org
 
Natalia Osadowska
Reklama i wydawnictwa
(+48) 22 379 33 16
natalia.osadowska@nowyteatr.org
 
Beata Zadroga
Koordynacja Biura Obsługi Widza i Kierownik Widowni
(+48) 500 053 723
beata.zadroga@nowyteatr.org 
 
Paulina Zomer
Specjalista ds. rozwoju widowni, wynajem przestrzeni
(+48) 517 652 287
paulina.zomer@nowyteatr.org
 
 
KSIĘGOWOŚĆ:
 
Joanna Ostromecka
Główna Księgowa
(+48) 22 379 33 44
joanna.ostromecka@nowyteatr.org
 
Elżbieta Bańka
Zastępca Głównej Księgowej
ksiegowosc@nowyteatr.org
 
Sylwia Borkowska, Małgorzata Kosim
Księgowość / Kadry
ksiegowosc@nowyteatr.org 
 
ADMINISTRACJA I INWESTYCJE:
 
Dorota Flinker
Kierownik Działu Administracyjnego i Inwestycyjnego
dorota.flinker@nowyteatr.org
 
Jolanta Szadkowska
Asystent ds.administracji
(+48) 22 379 33 20
jolanta.szadkowska@nowyteatr.org
 
Maciej Walczyna
Specjalista ds. Inwestycji
maciej.walczyna@nowyteatr.org
 
Anna Lewandowska
Asystent Działu Inwestycji
(+48) 506 006 039
anna.lewandowska@nowyteatr.org
 
 
TECHNIKA:
 
Paweł Kamionka
Wicedyrektor ds. Technicznych
(+48) 22 379 33 11
pawel.kamionka@nowyteatr.org
 
Mirosław Burkot, Kamil Machura, Wojciech Starowicz
Pracownia akustyczna
 
Dariusz Adamski, Patryk Adamski
Pracownia oświetleniowa
 
Marek Kurpios, Maciej Żurczak
Pracownia wideo 
 
Paweł Paciorek
Specjalista ds. budowy scenografii
 
Tomasz Laskowski, Mateusz Andracki
Rekwizytorzy
 
Joanna Chudyk, Monika Kaleta
Charakteryzatorki
 
Elżbieta Fornalska, Iryna Kachareva, Ewa Sokołowska
Garderobiane 
 
Paweł Kłosiński, Kacper Maszkiewicz, Tytus Zaliwski
Obsługa sceny
 
Bartosz Braun, Tadeusz Perkowski
Koordynatorzy działu technicznego
 
Helena Świegocka
Asystentka działu technicznego
 
Stanisław Wójkowski 
Zaopatrzenie 
 
Jacek Delman
Magazynier
H!